Yükleniyor...

NOVA KARE

Sadelikle harmanlanmış klasik biçimler

Yoğun yaşam temposunun içinde, modernize edilmiş klasik biçimlerin yarattığı ferahlık size de yansıyor. Üstün kalite ve kolay montaj tekniği kadar kullanım rahatlığı ile de evinize etkileyici bir mekan ve özgürlük hissi yaratıyor.

  •  

Duygularını renklerle ifade ederek özgürlük arayanlara

Renkler ruh halimizi yansıtmak ve duygularımızı ifade etmek için en etkili yöntemlerden biridir. Bu eşsiz seri, renk çeşidi sayesinde istediğiniz ambiansı yaratabilmenize olanak sağlıyor.

  •   

Işığın ahengi ve parıltısı artık duvarlarınızda...

Ürünlerdeki metal efekti ve ışıltısı ile plasma serisi, renkleri, kendine özgü biçim ve boyutları ile iç mekanlarda çarpıcı atmosferler yaratmak için tasarlandı.

  •   

Doğa aşkınızı canlandırmaya hazır mısınız?

Doğanın büyüleyici formlarından esinlenerek hazırladığımız Nature serisi doğanın ritmini, akıcı çizgilerini ve hareketlerini, akçaağaç, meşe ve ceviz renk seçenekleri ile duvarlarınıza taşıyacak.

  •   

Tasarıma ince ve estetik bir dokunuş

Günümüz dekorasyon trendlerini yansıtan mimari çözümleri mekanlara taşıyan glass serisi sofistike mekanlar, minimal çözümler sunmak için tasarlandı.

Bilinene, sıradan olana konulan son nokta

Anahtar tasarımlarında değişimin, dönüşümün başladığı nokta. Başka bir boyuta açılan bir kapı gibi baktıkta sizi içine çeken, hipnotize edici mekanların yaratıcısı...

  •  

Doğanın mükemmelliği en büyük ilham kaynağıdır

Gerçek masif ahşabın dokusunu hissetmek istiyorsanız, yenilikçi tasarımlarla doğal dokuları duvarlarınıza taşıdığımız wood serimiz ile tanışın.

  •  

İç mekanların duvarlarındaki doğal taş hissi...

Doğal taş görünümünde ama hafifliği, modern tasarımı, üstün dayanıklılığı ile birleştirdiğimiz granite kolleksiyonu profesyonellere farklı tasarım alternatifleri sunmak için üretildi.

  •   

Çoklu ve tekli çerçeve çözümleri.

Birçok bağlantının ve elektrik ihtiyacının bulunduğu evlerde, fonksiyonel kullanım için tasarlanan çerçeve çözümlerimiz.